Dzieci w Kadrze | fotografia dziecięca | zdjęcia dzieci | Kielce


Idź do treści

oferta

Cennik - fotografia / 2017

W naszej ofercie dotyczącej fotografii dziecięcej znajduje się kilka pakietów najczęściej wybieranych przez naszych klientów oraz jeden pakiet ślubny. Jesteśmy zawsze otwarci na Wasze pomysły. Możemy więc dostosować ofertę do Waszych potrzeb i stworzyć indywidualny pakiet specjalnie dla Was.
Przed wyborem chętnie się z Wami spotkamy, aby poznać Wasze oczekiwania oraz przedstawić w szczegółach ofertę. W trakcie spotkania pokażemy zdjęcia, przykładowe produkty i opowiemy jak taka sesja fotograficzna wygląda.
Spotkanie jest oczywiście niezobowiązujące.

Dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Pakiet dotyczy sesji noworodkowej Pakiet dotyczy sesji ciążowej,dziecięcej, rodzinnej, urodzinowej Pakiet dotyczy uroczystości kościelnych: Chrzest Święty, Pierwsza Komunia Święta Pakiet Pakiet dotyczy uroczystości kościelnych: Ceremonia Ślubu i przyjęcie weselne Cennik usług dodatkowych


OFERTA DLA SZKÓŁ I PRZEDSZKOLI (fotografia szkolna i przedszkolna)
Proponujemy sesje zdjęciowe w formie reportażu z dziecięcych zabaw i codziennych zajęć w przedszkolu, zdjęcia grupowe oraz sesje portretowe dzieci.
W naszej ofercie jest również fotoreportaż ze studniówki oraz balu gimnazjalnego. Obejmuje on zdjęcia z uroczystej inauguracji, zabawy studniówkowej lub balu, a także sesje indywidualne i grupowe.
Ilość zdjęć oraz ich format jest do uzgodnienia.
W celu uzyskania szczegółowej oferty prosimy o kontakt.Sesja

Sesja zdjęciowa, którą wykonujemy dla Was to niezwykły czas, w którym zatrzymujemy w kadrze beztroskie chwile dzieciństwa Waszych pociech.
W trakcie sesji staramy się stworzyć miłą, przyjazną i ciepłą atmosferę, by Wasze dziecko czuło się bezpiecznie. Dbamy o to by sesja była dla Was czasem zabawy i odpoczynku, tak by te miłe wspomnienia pozostały na długo w Waszej pamięci.Czas

Dziecięca sesja fotograficzna trwa ok. 2 godzin. Długość sesji jest oczywiście orientacyjna i zależy od cierpliwości i nastroju dziecka. Jeżeli z jakiegoś powodu dziecko danego dnia nie jest w stanie współpracować umawiamy się na inny termin.
Jeśli wykonujemy reportaż z ceremonii Chrztu lub Komunii Świętej, towarzyszymy Wam przez większą część tego ważnego dla Was dnia.
Na sesję wybieramy te godziny, kiedy dziecko jest wypoczęte i najbardziej aktywne. Najbardziej korzystną porą dnia na sesję w plenerze są godziny poranne i popołudniowe.


Miejsce

Zawsze razem z Wami wybieramy dokładną lokalizację. Może to być każde miejsce, które jest dla Was szczególnym i w którym bezpiecznie będą się czuć wasze pociechy. Dla Waszej wygody i dobrego samopoczucia przyszłej mamy lub maleństwa sesję możemy wykonać w Waszym domu (dysponujemy przenośnym studiem fotograficznym). W przypadku sesji dziecięcych i rodzinnych polecamy sesję w plenerze, podczas której możemy uchwycić nieskrępowaną radość z zabawy na świeżym powietrzu. Może to być park, plac zabaw, wycieczka do lasu lub inne miejsce.

 


© 2010-2018 www.dzieciwkadrze.pl | tel. 605 311 393

fotografia dziecięca | fotografia rodzinna | fotografia ślubna | sesja ciążowa
fotograf na Chrzest | reportaż z Pierwszej Komunii Świętej | Kielce | województwo świętokrzyskie

Powrót do treści | Wróć do menu głównego